Zpracování dokumentace pro účely získání územního rozhodnutí

Víte, co přesně chcete, ale chybí Vám potřebné povolení? Zařídíme ho pro Vás my. Dokumentace pro územní rozhodnutí řeší umístění Vaší sítě do dané lokality. Navrhneme správné řešení v souladu se stávajícími inženýrskými sítěmi a pozemky a zastoupíme Vás při jednání s úřady a dalšími správci technických sítí. Nakonec za Vás podáme žádost a vyřídíme potřebný druh stavebního povolení.

Engineering sítě a dokumentace pro provedení stavby

Jste v budování optických sítí noví nebo se jen potřebujete poradit? Pak je toto správný produkt pro Vás a v případě kombinace se zpracováním dokumentace pro účely získání územního rozhodnutí způsob, jak získat kompletní řešení na klíč.
V této fázi projektu řešíme všechny technické parametry optické sítě, tedy co kde kam a kolik vláken. Vyřešíme za Vás kompletní topologii za použití moderních technologií a trendů ve výstavbě.

Technický dozor stavby sítí elektronických komunikací

Je Vaše stavba z veřejných financí nebo jste projekt řešili jinde? I zde Vám můžeme pomoci. Zúčasníme se kontrolních dnů a potvrdíme, zda je vše v souladu s projektovou dokumentací a ve Vašem zájmu.

Autorský dozor projektanta

Je Váš projekt již ve fázi výstavby a Vy byste rádi měli vše, jak se patří? Často se stane, že je v projektu potřeba nějaká drobná změna na poslední chvíli. Nic není neměnné. Autorský dozor projektanta kontroluje, zda je výstavba v souladu s námi zpracovanou kompletní projektovou dokumentací (tedy DUR + DPS) a také Vám adhoc pomůžeme vyřešit některé tzv. porodní bolesti.

Projektové řízení a kompletní asistence při realizaci Vašeho záměru

Nemáte pracovní kapacitu pro vedení Vašeho projektu a přesto byste rádi poskytovali lepší službu po optickém vlákně? Dokážeme veškerou výstavbu zaštítit za Vás. Staneme se Vašimi partnery a nabídneme Vám kompletní řešení projektové dokumentace, vyřízení povolení, autorský dozor a realizaci formou subdodávky. Jde o nejobsáhlejší balíček, který poskytujeme. Samozřejmostí je individuální nabídka dle potřeb zákazníka.

Odborná školení legislativy výstavby a metodologie měření v optických sítí

Potřebujete si urovnat problematiku výstavby optických sítí nebo Vás zajímá jejich měření například pro jejich správu? Navštivte naše školení, nebo si objednejte vlastní, například za účelem proškolení zaměstnanců. V průběhu si individuálním způsobem ukážeme, co je důležité. Školení má formu semináře a je vždy individualizované potřebám uchazečů.